Konkurs na Bombkę Świąteczną rozstrzygnięty

Zuzanna Bielska z Gołębia zwyciężyła w Konkursie na Bombkę Świąteczną, który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu. Drugie miejsce przypadło Gabrysi Kamoli również z Gołębia. Na trzecim miejscu podium uplasowała się reprezentantka Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej – Aleksandra Wolska. Łącznie do konkursu zostały zgłoszone 54 prace.

Jury Konkursu miało bardzo trudne zadanie. Poziom prac konkursowych stał bowiem na bardzo wysokim poziomie. Po długich dyskusjach, postanowiono nagrodzić trzy prace oraz wiele wyróżnień. Nagrody zostaną wręczone w piątek 10 stycznia o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Nagrodzone zostały 3 prace plastyczne:

I miejsce: Zuzanna Bielska (Gołąb)

II miejsce: Gabrysia Kamola (Gołąb)

III miejsce: Aleksandra Wolska (Szkoła Podstawowa w Górze Puławskiej)

Wyróżnienia otrzymali:

Przedszkole w Wólce Gołębskiej

Kalina Rułka

Maja Woszczyk

Nikola Saran

Maja Gmitruk

Adrian Kozak

Michalina Kamola