Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Gminy Puławy - 29 stycznia 2020 r.

www.pixabay.com

Chrześcijańska Służba Charytatywna filia w Puławach oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach informują, że w środę 29 stycznia 2020 r. w Urzędzie Gminy Puławy (magazyn na parkingu) będzie wydawana żywność z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2019. Żywność będzie wydawana w godz. 9.30-15.30 osobom ze skierowaniami z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach. Wśród przekazywanych produktów będą: ser żółty, kasza gryczana, szynka drobiowa, powidła śliwkowe, marchewka z groszkiem oraz fasolka.

pomoc żywnościowa