Ostrzeżenie o możliwym oblodzeniu

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia m.in. dla powiatu puławskiego o zamarzaniu mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Prognozowane jest, że zjawisko wystąpi w środę 5 lutego 2020 r. Tego dnia ostrzeżenie obowiązuje od godz. 2.00 do godz. 10.00. W tym czasie, temperatura minimalna będzie wynosiła od -2°C do 0°C. Przy gruncie temperatura minimalna może wynosić od -3°C do -1°C. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.