Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydało ostrzeżenie drugiego stopnia m.in. dla powiatu puławskiego przed silnym wiatrem. Ostrzeżenie obowiązuje w poniedziałek 10 lutego 2020 r. od godz. 00:00 do godz. 16:00. W tym czasie, przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 95 km/h. Wiać będzie z południa i południowego zachodu. Najsilniejsze porywy wiatru prognozowane są między godziną 10:00 a 16:00. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.