Ostrzeżenie przed silnym wiatrem! - aktualizacja

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydało kolejne ostrzeżenie, tym razem pierwszego stopnia stopnia, dla całego województwa lubelskiego przed silnym wiatrem. Ostrzeżenie obowiązuje w poniedziałek 10 lutego 2020 r. od godz. 9:45 do godz. 20:00. W tym czasie, przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 80 km/h. Wiać będzie z południa i południowego zachodu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.