AGRO-PARK Lublin – profesjonalnie dla rolników

26 – 27 października w Lublinie to idealny czas dla tych, którzy działalność rolniczą rozwijają w oparciu o najnowsze technologie i innowacje  w rolnictwie. To także miejsce dla poszukujących inspiracji i możliwości dla poszerzenia swojej wiedzy z zakresu hodowli, uprawy i sadownictwa.

To już druga jesienna odsłona Targów Rolniczych AGRO-PARK, organizowanych przez Targi Lublin i Międzynarodowe Targi Poznańskie, odbywająca się pod hasłem „Nowoczesność i profesjonalizm”. Właśnie w Lublinie na powierzchni 12 tys. m2 swoją ofertę zaprezentuje ponad 170 wystawców z kraju i zagranicy. Obiekty targowe w Lublinie wypełni bogata oferta maszyn rolniczych niezbędnych w uprawie, maszyn i urządzeń przeznaczonych do hodowli, a także sprzęt dla sadownictwa. AGRO-PARK rośnie w siłę dlatego w tym roku do grona wystawców dołączy około 30 firm, które po raz pierwszy zaprezentują swoje produkty w lubelskich halach targowych.

Podczas Targów poznamy najlepszych rolników regionu, którzy zostaną uhonorowani w konkursie „Rolnik Lubelszczyzny”, a portal Gospodarz.pl – Główny Patron Internetowy wydarzenia już dziś zaprasza na finał Turnieju „Precyzyjny Gospodarz”. W programie znajdą się też fachowe szkolenia prowadzone przez ekspertów zaproszonych przez organizatorów i Top Agrar Polska. W pierwszy dzień targów spotkanie z zakresu hodowli bydła mlecznego poprowadzi Prof. Zygmunt Kowalski. Drugi dzień targów tradycyjnie poświęcony zostanie produkcji roślinnej, głównym wydarzeniem będzie wykład charyzmatycznego Prof. Witolda Grzebisza.

Ekspozycja targów będzie zlokalizowana w nowoczesnych obiektach targowych. Doskonale wyposażone hale, sale konferencyjne oraz obszerny plac i parking są korzystnie zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie dworca PKP. Oferta wystawiennicza przyciąga, a dodatkowo organizatorzy wspierają gości targowych współfinansując przyjazd grup zorganizowanych. Zapraszamy zatem do kontaktu grupy producenckie oraz indywidualnych organizatorów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników, hodowców, sadowników z regionu wschodniej Polski i nie tylko. Październik w Lublinie zakwitnie doskonałą ofertą dla branży.

Dowiedz się więcej:

www.agro-park.pl