Konkurs na tekst hymnu Gminy Puławy

Wójt Gminy Puławy ogłasza konkurs, którego celem jest wyłonienie tekstu do melodii hymnu Gminy Puławy, który umacniał będzie więź mieszkańców z własną gminą oraz wzbogaci lokalną tradycję i symbolikę gminy.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich, którym bliska jest tradycja, kultura i piękno Gminy Puławy i potrafią to piękno wyrazić słowami, które mogłyby stanowić tekst do melodii hymnu gminy.

Termin zgłoszeń do konkursu upływa 31 grudnia 2013 r.

Szczegółowe zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie określa regulamin, który dostępny jest do pobrania poniżej.

Posłuchaj Hymnu Gminy Puławy (jeżeli nie widzisz odtwarzacza, aktywuj wtyczkę Flash w swojej przeglądarce)