Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

Konkurs fotograficzny "Wakacyjna pocztówka z Gminy Puławy"

Zachęcamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Puławy do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym i odkrywania interesujących i malownicznych miejsc, leżących w naszej pięknej, nadwiślańskiej gminie. Fotografie można składać do 10 września 2014 r. Nagrodzone pracę zostaną wykorzystane do stworzenia pocztówek promujących Gminę Puławy.

Szczegółowe informację znajdują się w Regulaminie, który dostępny jest do pobrania poniżej.

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2