Apel o pomoc dla pogorzelców

Zwracamy się z apelem o udzielenie pomocy rodzinie Państwa Elżbiety i Tadeusza Włodarczyków – mieszkańców Bronowic poszkodowanych w wyniku pożaru, który miał miejsce 16 kwietnia 2015 r. Państwo Włodarczykowie stracili w ogniu budynek gospodarczy, służący do hodowli drobiu, będącej ich źródłem utrzymania.

Wsparcia rodzinie można udzielić za pośrednictwem Fundacji Chrześcijańska Służba Charytatywna.

W najbliższą niedzielę, 19 kwietnia br. wolontariusze Fundacji przeprowadzą kwestę przed kościołem parafialnym pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej, przed i po każdej Mszy św.

Pomoc można przekazać również na rachunek bankowy Fundacji:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Oleśnicka 4, 50-320 Wrocław

Nr konta: 54 1240 1994 1111 0010 3162 7042

W tytule przelewu należy koniecznie wpisać: Pożar w Bronowicach.

Za wszelkie wsparcie, w imieniu osób oczekujących na pomoc, z góry bardzo serdecznie dziękujemy.

Krzysztof Brzeziński
Wójt Gminy Puławy