11. Weekend Polska Biega w Gminie Puławy

1 czerwca br. w naszej gminie ponownie zagości impreza biegowa, organizowana przez Referat Promocji Urzędu Gminy Puławy w ramach ogólnopolskiego Weekendu Polska Biega.

Biegi zostaną przerpowadzone tradycyjnie w Gołębiu. Najmłodsze dzieci będą rywalizować na boisku "Orlik" przy budynku szkolnym. Dla starszych uczestników przygotowano trasę po ulicach Gołębia. Dystanse zostały określone z myślą o wieku i możliwościach uczestników i wyniosą od 270 do 3000 m. Szczegółowe informacje zostały określone w regulaminie imprezy, który dostępny jest do pobrania poniżej.

coronavirus13