Wiosenny koncert "Koralików"

W czwartek, 14 maja br. przedszkolny zespół ludowy "Koraliki", działający przy Publicznym Przedszkolu w Górze Puławskiej wystąpił z tradycyjnym, wiosennym koncertem.

„Koraliki” powstały w 1999 roku z inicjatywy dyrektora przedszkola Mirosławy Kęczkowskiej. Uczestnicząc w tych zajęciach dzieci mają możliwość poznania pieśni i tańców ludowych z różnych regionów Polski a przede wszystkim Lubelszczyzny. W trakcie zajęć poznają tradycje, obrzędy i zwyczaje ludowe. Szerszej publiczności "Koraliki" zaprezentują się już niebawem, podczas 5 Święta Truskawki w Gminie Puławy, które odbędzie się 13 i 14 czerwca br.

coronavirus13