Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Konkurs recytatorski "Poezja ks. Jana Twardowskiego"

Konkurs recytatorski "Poezja ks. Jana Twardowskiego"

W czwartek, 14 maja br. w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyła się 14. edycja powiatowego konkursu recytatorskiego "Poezja ks. Jana Twardowskiego", orgnizowanego przez Publiczne Gimnazjum w Górze Puławskiej.

Tegoroczny konkurs był wyjątkowy z wielu względów. Od kilku miesięcy gimnazjum w Górze Puławskiej nosi imię ks. Jana Twardowskiego, a już niebawem - 1 czerwca br. - będzie obchodzona 100 rocznica urodzin księdza Jana

W zmaganiach wzięło udział 20 uczniów szkoł gimnazjalnych z Żyrzyna, Gołębia, Góry Puławskiej, Puław, Kurowa i Zarzecza. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a młodzi recytataorzy wykazali się wyjątkową wrażliwością i umiejętnością interpretacji poezji ks. Twardowskiego. Nagrodą specjalną Wójta Gminy Puławy został uhonorowany Daniel Mazur, reprezentujący POK "Dom Chemika".

Czytany 1459 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start