Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Zdrowa i sportowa sobota w Gołębiu! Zapraszamy na I dzień Święta Truskawki

Zdrowa i sportowa sobota w Gołębiu! Zapraszamy na I dzień Święta Truskawki

Tegoroczna edycja Święta Truskawki w Gminie Puławy pierwszego dnia zawita do Gołębia. Na boisku "Orlik" zostanie rozegrany towarzyski turniej piłkarski, w którym zmierzą się drużyny dziewczęce KS Biedronki, Zarzeczanki i Souxie. Całe wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem "Razem wygrywamy z rakiem piersi" w ramach III Dni Przyjaciół Piłki Nożnej.

Podczas imprezy nie zabraknie przedsięwzięć związanych z profilkatyką nowotworów piersi wśród kobiet. Swój przyjazd zapowiedział m.in. mammobus, w którym Panie w wieku 50-69 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania mammograficznego. Start o godz. 9:00. Zapraszamy!

Czytany 1595 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start