Skocz po zdrowie!

Ochotnicza Straż Pożarna Skoki-Borowa oraz Związek Młodzieży Wiejskiej zapraszają do udziału w imprezie sportowo-rekreacyjnej pn. "Skoki po zdrowie", która odbędzie się już w najbliższą sobotę - 20 czerwca br.

Udział w rajdzie rowerowym oraz biegu przełajowym wiąże się z koniecznością uprzedniej rejestracji na stronie www.skokipozdrowie.pl. Tam też znadują się szczegółowe informacje o imprezie, regulaminy, wysokości opłat rejestracyjnych etc.

Informacja opublikowana na prośbę Organizatorów.