Wójt Gminy Puławy uhonorowany przez władze województwa

5 czerwca br. w wyjąkowej scenerii Zamku Lubelskiego odbyły się uroczystości związane z jubileuszem 25. lecia odrodzonego Samorządu Terytorialnego. Spotkanie, w którym uczestniczyli samorządowcy i parlamentarzyści Lubelszczyzny było okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień za pracę na rzecz budowania i rozwijania idei samorządności.

Miło nam poinformować, że Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński za zasługi na rzecz samorządu terytorialnego został uhonorowany Medalem Pamiątkowym Województwa Lubelskiego nadanym przez Zarząd Województwa Lubelskiego oraz Dyplomem Uznania Wojewody Lubelskiego.

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć na stronie internetowej www.zgl.pl

coronavirus13