Nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Szanowni Państwo,

W załączniku znajdą Państwo obowiązujący od 1 lipca 2015 r. harmonogram odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Puławy.

Zamieszczony poniżej harmonogram trafi wkrótce do Państwa domów także w formie Poradnika komunalnego. Będzie to już V część Poradnika. Znajdą w nim Państwo, oprócz harmonogramu odbioru odpadów, wiele cennych uwag i informacji jak segregować odpady, a także terminy zbiórek akcyjnych.

Zachęcamy do zapoznania się z terminami odbioru odpadów zwłaszcza mieszkańców Wólki Gołębskiej, ze względu na przesunięcie terminów odbioru, w stosunku do poprzedniego harmonogramu.