2 Truskawkowy Rajd Rowerowy w Gminie Puławy

Wszystkich amatorów truskawek i aktywnego wypoczynku zapraszamy do udziału w 2 Truskawkowym Rajdzie Rowerowym w Gminie Puławy!

Już po raz drugi wybierzemy się na rowerową wycieczkę po malowniczych zakątkach truskawkowego zagłębia w Gminie Puławy. Do wspólnej zabawy zapraszamy całe rodziny!

Udział w rajdzie jest otwarty i bezpłatny a jedynym warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia do dnia 10 czerwca 2013 r.

Dla pierwszych 50 uczestników przygotowaliśmy małą niespodziankę: oficjalną koszulkę Gminy Puławy!

Kontakt w sprawie rajdu: 81 889 05 30.

Regulamin imprezy, karta zgłoszeniowa dostępne są poniżej.

coronavirus13