Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza do Kina pod Gwiazdami

Sztuka iluzji, quizy wiedzy filmowej, tropienie bajkowych postaci, kinowe kalambury – a wieczorem pokazy plenerowe filmów: „Pingwiny z Madagaskaru” oraz „Skyfall”. Bank BGŻ BNP PARIBAS zaprasza na Filmowy Piknik Rodzinny, który odbędzie się 6 sierpnia 2015 roku w Porcie Marina.

W trakcie pikniku odbędą się liczne konkursy i zabawy. Największym wyzwaniem będzie quiz wiedzy filmowej „Widziałem, powiedziałem – wygrałem”. Najmłodsi będą tropić bajkowe postaci i zabawią się w magiczne kalambury. Nie lada wyzwanie czeka na uczestników „Filmowego podróżowania”. Najodważniejsze z rodzin udowodnią, że pakowanie wakacyjnego plecaka zajmuje im nie dłużej, niż wysłanie smsa. Będzie możliwość ścigania się w układaniu bajkowych kloców na czas i wzięcia udziału w konkursie sprawdzającym dykcję.

Wypełniając ankietę konkursową w oddziale lub podczas pikniku, pełnoletni uczestnicy akcji mają szanse na wygranie nagrody głównej - samochodu KIA RIO – ufundowanego przez Kia Motors Polska. Dodatkową atrakcją Filmowego Pikniku Rodzinnego jest pokaz magicznych sztuczek. Za pomocą pięciu zmysłów potrafię wykreować złudzenie, że posiadamy też szósty – obiecuje Radek Hoffman, iluzjonista, który wiedzę oraz pasję wykorzystał do powołania pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji.

Dzień pełen wrażeń zakończą pokazy filmowe: „Pingwiny z Madagaskaru” to fantastyczne żarty językowe i niespodziewane zwroty akcji, spektakularne upadki Szeregowego, Skippera, Rico i Kowalskiego, natomiast dla miłośników słynnego agenta 007 pokaz filmu „Skyfall”. Filmowe lato Banku BGŻ BNP Paribas to cykl dedykowanych eventów o tematyce filmowej, które odbędą się w 56 miejscowościach na terenie całego kraju. Akcja zaplanowana została od 3 lipca do 30 sierpnia i stanowić będzie jedno z największych w Polsce Road Show w okresie letnim.

FILMOWY PIKNIK BANKU BGŻ BNP PARIBAS - PROGRAM:

• godz. 13:00 – rozpoczęcie aktywności
• godz. 13:05 - powitanie uczestników i omówienie/zaproszenie do zaplanowanych atrakcji
• godz. 13:10 - uroczyste otwarcie strefy z atrakcjami
• godz. 13:20 - BAJKA JAK SIĘ PATRZY, CZYLI FILMOWE KALAMBURY
• godz. 14:00 - FILMOWE POSZUKIWANIE, CZYLI TROPIENIE BAJKOWYCH POSTACI –
• godz. 14:20 - relacja ze stref z atrakcjami
• godz. 14:40 - FILMOWE PODRÓŻOWANIE, CZYLI RODZINNE PAKOWANIE WAKACYJNYCH PLECAKÓW
• godz. 15:00 - relacja ze stref z atrakcjami
• godz. 15:20 - pokaz magicznych sztuczek
• godz. 16:00 - BAŚNIOWE DOPASOWANIE, CZYLI GIGA KLOCKI
• godz. 16:20 - relacja ze stref z atrakcjami