Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza do Kina pod Gwiazdami

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza do Kina pod Gwiazdami

Sztuka iluzji, quizy wiedzy filmowej, tropienie bajkowych postaci, kinowe kalambury – a wieczorem pokazy plenerowe filmów: „Pingwiny z Madagaskaru” oraz „Skyfall”. Bank BGŻ BNP PARIBAS zaprasza na Filmowy Piknik Rodzinny, który odbędzie się 6 sierpnia 2015 roku w Porcie Marina.

W trakcie pikniku odbędą się liczne konkursy i zabawy. Największym wyzwaniem będzie quiz wiedzy filmowej „Widziałem, powiedziałem – wygrałem”. Najmłodsi będą tropić bajkowe postaci i zabawią się w magiczne kalambury. Nie lada wyzwanie czeka na uczestników „Filmowego podróżowania”. Najodważniejsze z rodzin udowodnią, że pakowanie wakacyjnego plecaka zajmuje im nie dłużej, niż wysłanie smsa. Będzie możliwość ścigania się w układaniu bajkowych kloców na czas i wzięcia udziału w konkursie sprawdzającym dykcję.

Wypełniając ankietę konkursową w oddziale lub podczas pikniku, pełnoletni uczestnicy akcji mają szanse na wygranie nagrody głównej - samochodu KIA RIO – ufundowanego przez Kia Motors Polska. Dodatkową atrakcją Filmowego Pikniku Rodzinnego jest pokaz magicznych sztuczek. Za pomocą pięciu zmysłów potrafię wykreować złudzenie, że posiadamy też szósty – obiecuje Radek Hoffman, iluzjonista, który wiedzę oraz pasję wykorzystał do powołania pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji.

Dzień pełen wrażeń zakończą pokazy filmowe: „Pingwiny z Madagaskaru” to fantastyczne żarty językowe i niespodziewane zwroty akcji, spektakularne upadki Szeregowego, Skippera, Rico i Kowalskiego, natomiast dla miłośników słynnego agenta 007 pokaz filmu „Skyfall”. Filmowe lato Banku BGŻ BNP Paribas to cykl dedykowanych eventów o tematyce filmowej, które odbędą się w 56 miejscowościach na terenie całego kraju. Akcja zaplanowana została od 3 lipca do 30 sierpnia i stanowić będzie jedno z największych w Polsce Road Show w okresie letnim.

FILMOWY PIKNIK BANKU BGŻ BNP PARIBAS - PROGRAM:


• godz. 13:00 – rozpoczęcie aktywności
• godz. 13:05 - powitanie uczestników i omówienie/zaproszenie do zaplanowanych atrakcji
• godz. 13:10 - uroczyste otwarcie strefy z atrakcjami
• godz. 13:20 - BAJKA JAK SIĘ PATRZY, CZYLI FILMOWE KALAMBURY
• godz. 14:00 - FILMOWE POSZUKIWANIE, CZYLI TROPIENIE BAJKOWYCH POSTACI –
• godz. 14:20 - relacja ze stref z atrakcjami
• godz. 14:40 - FILMOWE PODRÓŻOWANIE, CZYLI RODZINNE PAKOWANIE WAKACYJNYCH PLECAKÓW
• godz. 15:00 - relacja ze stref z atrakcjami
• godz. 15:20 - pokaz magicznych sztuczek
• godz. 16:00 - BAŚNIOWE DOPASOWANIE, CZYLI GIGA KLOCKI
• godz. 16:20 - relacja ze stref z atrakcjami
• godz. 16:40 - KRĘCENIE FILMOWE, CZYLI HULA HOP
• godz. 17:00 - przerwa techniczna – przygotowanie strefy na seanse filmowe


Seanse filmowe:
• godz. 18:00 – I seans filmowy – „Pingwiny z Madagaskaru”
• godz. 20.00 – II seans filmowy – „Skyfall”
• godz. 22.00 – zakończenie projekcji

Czytany 1875 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start