Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Dziękujemy Wam Strażacy!

Akcja gaśnicza w okolicach Niebrzegowa
Akcja gaśnicza w okolicach Niebrzegowa

Pragnę złożyć serdeczne wyrazy uznania i głębokiego szacunku wszystkim Strażakom z Państwowej Straży Pożarnej w Puławach, Zakładowej Straży Pożarnej z Zakładów Azotowych w Puławach, Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu całego powiatu puławskiego, a w szczególności z terenu Gminy Puławy, którzy w ostatnich dniach prowadzili bohaterską i nierówną walkę z żywiołem.

Niszczycielski ogień trawił lasy i łąki w okolicach miejscowości Niebrzegów w Gminie Puławy. Dziękuję Wam w imieniu wszystkich mieszkańców Naszej Gminy, za to że jesteście gotowi każdego dnia śpieszyć na ratunek wszędzie tam, gdzie jesteście potrzebni, ryzykując często własne życie. Składam również najszczersze kondolencje rodzinie pilota samolotu pożarniczego PZL M18 Dromader, który zginął tragicznie walcząc z żywiołem podczas tej niezwykle trudnej akcji gaśniczej.

Jesteśmy dumni wiedząc, że nad bezpieczeństwem Naszej Gminy czuwają niezłomni Strażacy – nasi Bohaterzy.


Krzysztof Brzeziński - Wójt Gminy Puławy

Czytany 1787 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start