Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Konsultacje z mieszkańcami w sprawie przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022

Konsultacje z mieszkańcami w sprawie przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza mieszkańców gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn na spotkania konsultacyjne w sprawie przygotowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022.

Spotkania mają charakter otwarty i odbędą się w każdej gminie należącej do LGD według ustalonego harmonogramu. Są one adresowane do wszystkich mieszkańców, a w szczególności do rolników, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, jednostek sektora publicznego oraz lokalnych liderów (sołtysów, radnych). Program spotkań w każdej gminie będzie taki sam.

Nowa Strategia będzie wytyczała kierunki działań LGD oraz możliwości wsparcia w ramach inicjatywy LEADER z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, jednostek sektora publicznego i mieszkańców z obszarów gmin, które należą do Stowarzyszenia.

Opinie oraz propozycje działań formułowane przez uczestników takich spotkań będą pomocne w identyfikacji problemów i potrzeb społeczności lokalnych oraz opracowaniu przedsięwzięć i konkretnych zadań do realizacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022, które będą wspierane w nadchodzącym okresie ze środków pomocowych Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W programie spotkań poruszane będą następujące zagadnienia:

- analiza mocnych i słabych stron oraz szans i zagrożeń obszaru LGD;

- identyfikacja problemów dotyczących obszaru LGD;

- cele Lokalnej Strategii Rozwoju,

- propozycje przedsięwzięć i zadań do realizacji w LSR.

Ze względów organizacyjnych Lokalna Grupa Działania uprzejmie prosi osoby zainteresowane o potwierdzenie udziału w spotkaniu (telefonicznie: 81 50 16 140 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) w Biurze LGD.

Do pobrania HARMONOGRAM spotkań

Czytany 1481 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start