Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Ogólnopolska kampania społeczna „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015"

Ogólnopolska kampania społeczna „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015"

Miło nam poinformować, że w prestiżowej ogólnopolskiej kampanii społecznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015” mamy laureatów – uczniów naszej Gminy. „Zachowaj Trzeźwy Umysł” jest jedyną kampanią profilaktyczną w Polsce, podczas której nagradza się zaangażowanie i własną inicjatywę uczniów, równocześnie edukując poprzez ulotki, plakaty oraz wspierając pracę nauczycieli poprzez scenariusze zajęć.

W tym roku odbywa się jubileuszowa 15 edycja projektu. Naszymi laureatami zostali: Natalia Kułagowska i Damian Abramczyk z Gimnazjum w Górze Puławskiej, oraz Aleksandra Jabłońska – z Gimnazjum w Gołębiu. Wyróżnionym nauczycielem kampanii została pani Izabella Gałka Mizak – psycholog szkolny w Górze Puławskiej. Certyfikaty potwierdzające duże zaangażowanie Gminy w przebieg Kampanii otrzymał wójt naszej gminy Krzysztof Brzeziński oraz koordynator projektu Andrzej Turlewicz – inspektor ds patologii w Urzędzie Gminy. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego.

W ramach tegorocznej kampanii odbyło się sześć konkursów indywidualnych. W konkursach plastyczno - literackich uczniowie mieli za zadanie zilustrować powiedzenia „Warto pomagać” lub „Razem lepiej”, a w konkursie ulotkowym odpowiedzieć na pięć pytań dotyczących siatkówki. Gimnazjaliści zmagali się także z zadaniami przez internet, szukając odpowiedzi na pięć podchwytliwych pytań o siatkówkę oraz prezentując swoje sylwetki w konkursie „Szukamy Młodych Mistrzów”.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w kampanię Zachowaj Trzeźwy Umysł wszystkim uczestnikom i szkołom. Gratulujemy osobom wyróżnionym. Zapraszamy do kolejnej 16 edycji w przyszłym roku.

Czytany 1453 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2
banner maly seniorzy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start