Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Wybrzmiał pierwszy dzwonek! Życzenia na nowy rok szkolny 2015/2016

Wybrzmiał pierwszy dzwonek! Życzenia na nowy rok szkolny 2015/2016
U progu nowego roku szkolnego 2015/2016 w imieniu własnym oraz pracowników samorządu Gminy Puławy składam Dyrekcjom, Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty serdeczne życzenia wytrwałości, wyrozumiałości i satysfakcji z codziennej pracy oraz trudu wkładanego w kształcenie i wychowywanie młodych pokoleń mieszkańców naszej gminy.
Wam, drodzy Uczniowie, życzę aby rozpoczynający się dziś rok szkolny był nie tylko czasem wytężonej pracy, ale przyniósł wiele radości i satysfakcji z rozwoju własnych talentów i zainteresowań. Ufam, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dla Was bardzo owocny w nową wiedzę i doświadczenia, które w przyszłości zechcecie spożytkować jak najlepiej.

 

podpis

Wójt Gminy Puławy

1 września 2015 r.

 

Na zdjęciach uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w Górze Puławskiej i Zarzeczu.

 

Czytany 2006 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start