Wyścig o pierwszą łubiankę rozstrzygnięty!

fot. Kamil Lewandowski

23 maja 2013 r. o godz. 13:20 zakończył się wyścig o pierwszą łubiankę sezonu truskawkowego 2013.

Zwycięzcą konkursu - jak przed rokiem - został Pan Marek Krzesicki, mieszkaniec Pachnowoli, który dostarczył wymaganą regulaminem partię owoców wczesnej odmiany "Honeoye".

Panu Markowi serdecznie gratulujemy drugiego z rzędu zwycięstwa a Państwa informujemy, że zgodnie z Regulaminem konkurs został rozstrzygnięty a kolejne zgłoszenia nie będą przyjmowane.