Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Krzysztof Brzeziński zasłużony dla Województwa Lubelskiego

Krzysztof Brzeziński zasłużony dla Województwa Lubelskiego

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Zarządu Województwa Lubelskiego wyrażoną w formie Uchwały Nr LIV/1099/2015 z dnia 8 września 2015 r. Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński został wyróżniony Odznaką Honorową „Zasłużony dla Województwa Lubelskiego”.

Odznaka „Zasłużony dla Województwa Lubelskiego” jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem, które nadaje się osobom, instytucjom i podmiotom, które całokształtem działalności zawodowej i społecznej, względnie realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Lubelskiego znacząco przyczyniły się do jego gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju.

Władze województwa doceniły Krzysztofa Brzezińskiego w szczególności za jego działalność na niwie współpracy międzynarodowej. W 2001 r. nasz wójt był inicjatorem zawarcia umowy partnerskiej pomiędzy austriackim Gross-Siegharts a Poniatową i było to drugie w historii Polski i Austrii oficjalne, międzynarodowe partnerstwo pomiędzy miastami. Krzysztof Brzeziński zorganizował niezliczoną liczbę wyjazdów studyjnych, wymian samorządowych i kulturalnych pomiędzy Polską, Austrią i Niemcami, w tym m.in. wyjazdy honorowych krwiodawców z Lubelszczyzny do Wiednia.

Wyróżnienie zostało wręczone wójtowi w sobotę, 19 września br. w Poniatowej, podczas koncertu jubileuszowego w ramach obchodów 40. lecia działalności artystycznej chóru „Szczygiełki” i zespołu „Scholares Minores pro Musica Antiqua”.

Czytany 1590 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start