Zapraszamy na piknik integracyjny już w najbliższą niedzielę!

Warsztaty, porady, występy, wystawy, koncert i wiele innych atrakcji czeka na Was w najbliższą niedzielę w Gołębiu. Spotkajmy się na pikniku integracyjnym „Niepełnosprawni-pełni życia”.

Czy można żyć pełnią życia z niepełnosprawnością? Jak radzić sobie z opieką nad osobą niepełnosprawną? Na te i wiele innych pytań będziecie mogli uzyskać odpowiedź podczas niedzielnego spotkania.

Piknik integracyjny to wydarzenie, które ma charakter nie tylko kulturalno-rozrywkowy. Naszym celem jest pomoc, uświadamianie oraz integracja lokalnego środowiska. Chcemy pokazać ogromną wartość i talenty osób z niepełnosprawnością. Niejednokrotnie są to osoby wybitnie uzdolnione, pełne pasji i zapału do życia. Znakomitym tego przykładem jest nasza gwiazda - Sylwia Pogwizd, niewidoma wokalistka obdarzona przepięknym głosem, porównywanym do Anny German.

Szczegółowy program imprezy znajdziecie na plakacie.

Przekonaj się, że nie jesteś sam i zacznij żyć pełnią życia!

Przypominamy  o kursującym autobusie MZK, który przywiezie i odwiezie osoby chcące wziąć udział w pikniku. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na przystankach oraz na www.gminapulawy.pl