Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Wójt Gminy Puławy - "Pozytywnie Zakręcony" 2013!

fot. Ewa Szabelska
fot. Ewa Szabelska

W dniu 21 maja 2013 roku odbyła się w Domu Chemika w Puławach pierwsza uroczysta Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy „Pozytywnie Zakręconego”, podczas której nastąpiło ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie statuetek Laureatom.

Pierwsza uroczysta Gala Finałowa odbyła się z udziałem znanych i uznanych artystów związanych z Puławami – Marianem Opanią, Danutą Błażejczyk, a całą galę poprowadził znany wszystkim i lubiany aktor i dziennikarz Maciej Orłoś.

Laureatami konkursu zostali pozytywnie zakręceni ludzie, instytucje lubelszczyzny, którzy często z pasji, a nie z komercji, realizują szczytne cele społeczne, gospodarcze i kulturalne. Ich dokonania i sukcesy są wzorem do naśladowania dla innych, przywracają ludziom wiarę, nadają sens życia, sprawiają, że ich życie jest ciekawe i pożyteczne.

W tym miejscu jest nam miło poinformować, że wśród laureatów konkursu obok między innymi Pana Mariana Opani oraz Macieja Orłosia znalazł się Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński, nominowany do nagrody w Kategorii Ludzie. W uzasadnieniu nagrody czytamy:

"Krzysztof Brzeziński
Laureat Konkursu o Tytuł Honorowy „Pozytywnie Zakręcony” w kategorii Ludzie w stopniu SUPER

Jest człowiekiem niezwykle uzdolnionym ale zarazem skromnym, doceniającym działania innych, z  wieloma pasjami – jest artystą muzykiem, fotografem, miłośnikiem przyrody, patriotą, pasjonatem historii, aktywnie działa  na rzecz promocji swojej małej Ojczyzny, regionu i ludzi tu mieszkających, pracujących i tworzących.

Jest niezwykle otwarty na ludzi, umiejący słuchać, dostrzega i docenia pasje innych. Jest inicjatorem i organizatorem wielu pozytywnych imprez, w tym wystawy twórców rodzimych, Gminnych Spotkań Noworocznych, Święta Truskawki.

Za wybitne osiągnięcia dla Republiki Austrii został Honorowym Obywatelem Austrii.

Laureat na co dzień jest Wójtem Gminy Puławy, wspierającym na swoim terenie ludzi pozytywnie zakręconych."

Serdeczne gratulacje i podziękowania należą się również Panu Jerzemu Jabłonce, pomysłodawcy i organizatorowi Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy „Pozytywnie Zakręcony”. Dzięki jego wnioskowi Międzynarodowy Dzień Pozytywnie Zakręconych został proklamowany podczas Gali na dzień 17 sierpnia.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zarówno laureatom jak i organizatorom Pozytywnie Zakręconym.

Więcej zdjęć z gali znajdą Państwo na stronie Konkursu: http://www.pozytywniezakrecony.pl/index.php/galeria

Czytany 8190 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start