Małżonkowie od pół wieku

fot. Foto Bakinowski

W sobotę, 17 października br. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

W zaszczytnym gronie jubilatów znalazło się 5 par z terenu naszej gminy:

Państwo Kazimiera i Franciszek Rusinek

Państwo Halina i Tadeusz Grobel

Państwo Urszula i Czesław Luzar

Państwo Zofia i Henryk Kosmala

Państwo Marta i Witold Bernat

Medale w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył wójt Krzysztof Brzeziński.

Gratulujemy Państwu tego pięknego jubileuszu i życzymy wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku. Życzymy radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności, byśmy mogli świętować kolejne jubileusze, bo tylko ludzie, którzy się kochają z całego serca, nigdy się nie starzeją.

Czytany 1935 razy