Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Wyróżnienie w VI edycji Rankingu ZNP "Samorząd Przyjazny Oświacie i jej Pracownikom"

Wyróżnienie w VI edycji Rankingu ZNP "Samorząd Przyjazny Oświacie i jej Pracownikom"

Już po raz szósty Zarząd Okręgu Lubelskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego zorganizował ranking, w którym doceniane są jednostki samorządowe, realizujące we wzorowy sposób zadania oświatowe. Tegoroczna edycja była szczególna, bowiem zbiegła się z jubileuszem 110. Lecia istnienia ZNP. Z przyjemnością informujemy, że Gmina Puławy po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych, otrzymując wyróżnienie „Samorząd Przyjazny Oświacie i jej Pracownikom”.

W rankingu zostały wyróżnione samorządy, które wykonują zadania oświatowe w sposób podkreślający rangę oświaty w procesie nauczania i wychowania młodego pokolenia Polaków. Uroczysta gala podczas której ogłoszono wyniki tegorocznej edycji odbyła się w czwartek, 29 października br. w Lublinie. Nagrodę w imieniu Gminy Puławy odebrał nasz wójt Krzysztof Brzeziński.

Warto przypomnieć, że w poprzednich latach nasz samorząd był już laureatem w rankingu ZNP. W 2012 r. otrzymał wyróżnienie, a w 2013 r. nagrodę główną i statuetkę „Samorząd Przyjazny Oświacie i jej Pracownikom”. Sukcesy te są niewątpliwie wynikiem skutecznych działań na rzecz oświaty, podejmowanych przez władze samorządowe.

Czytany 1346 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start