Już wkrótce Wszystkich Świętych. Oddajmy część Bohaterom

Przed nami uroczystość Wszystkich Świętych. To wyjątkowy czas, w którym odwiedzamy groby naszych najbliższych i zapalamy znicze – symbol pamięci, bliskości i wiary w życie wieczne. Podczas obecności na cmentarzach nie zapominajmy o mogiłach bohaterów – ludzi, którzy w okrutnych czasach wojen i okupacji oddali życie za Polskę i nasz Naród. Oddajmy im część, zapalając choćby małe światło na znak pamięci i wdzięczności za najwyższą ofiarę, złożoną na ołtarzu wolności Ojczyzny.

coronavirus13