"Moje góry - moja pasja". Wystawa fotografii górskiej Roberta Małkusa

Nauczyciel wychowania fizycznego w szkołach podstawowych w Bronowicach i Opatkowicach, animator sportu, współorganizator licznych zawodów sportowych i rajdów rowerowych, tegoroczny laureat nagrody Starosty Puławskiego w dziedzinie sportu, a prywatnie miłośnik wycieczek górskich i fotografowania… Robert Małkus zaprasza na swoją pierwszą wystawę fotograficzną „Moje góry – moja pasja”.

Wernisaż odbędzie się w piątek, 13 listopada br. o godz. 18:00 w holu górnym Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających do 9 grudnia br. Honorowy patronat nad wystawą sprawuje Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy.