Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

"Moje góry - moja pasja". Wystawa fotografii górskiej Roberta Małkusa

"Moje góry - moja pasja". Wystawa fotografii górskiej Roberta Małkusa

Nauczyciel wychowania fizycznego w szkołach podstawowych w Bronowicach i Opatkowicach, animator sportu, współorganizator licznych zawodów sportowych i rajdów rowerowych, tegoroczny laureat nagrody Starosty Puławskiego w dziedzinie sportu, a prywatnie miłośnik wycieczek górskich i fotografowania… Robert Małkus zaprasza na swoją pierwszą wystawę fotograficzną „Moje góry – moja pasja”.

Wernisaż odbędzie się w piątek, 13 listopada br. o godz. 18:00 w holu górnym Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających do 9 grudnia br. Honorowy patronat nad wystawą sprawuje Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy.

Czytany 1561 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start