Przebudowa ul. Polnej w Gołębiu zakończona

Jedną z wielu inwestycji drogowych, zrealizowanych w tym roku przez Urząd Gminy Puławy była przebudowa ul. Polnej w Gołębiu. Nowy asfalt ułożono na odcinku o długości 650 m.

Inwestycja obejmowała szereg robót drogowych, przebudowę infrastruktury telekomunikacyjnej i hydrantów oraz prac z branży sanitarnej. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Projekty/inwestycje gminne/2015.

Wartość wykonanych prac wyniosła niespełna 515 000,00 zł, a wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.