Przedsiębiorco dbasz o klimat? Weź udział w konkursie!

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa zaprasza do udziału w konkursie "Przedsiębiorca z klimatem".

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 31 stycznia 2016 r. do godziny 16.00 przesłać lub dostarczyć na adres pocztowy wypełniony przez przedsiębiorcę formularz zgłoszeniowy, gdzie zostaną opisane działania zwiększające efektywność energetyczną, niskonakładowe sposoby oszczędzania energii, lub wdrożenie w firmie nowego ekologicznego, produktu lub usługi (o zmniejszonym oddziaływaniu na środowisko, bądź ograniczającym zużycie energii) oraz poczynione przez przedsiębiorstwo kroki w obszarze podnoszenia świadomości na temat efektywności energetycznej wśród pracowników (np. szkolenia, zalecenia, polityki wewnętrzne). Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Więcej o projekcie i konkursie na stronie projektu www.przedsiebiorcazklimatem.pl

Informacja opublikowana na prośbę
Organizatora konkursu