Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej uczcili swoje święto

W poniedziałek, 23 listopada br. pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach wspólnie obchodzili Dzień Pracownika Socjalnego - ogólnopolskie święto pracowników służb społecznych, ustanowione przez Sejm RP w 1990 r.

Spotkanie, które odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Puławy było okazją do podsumowania i podziękowania pracownikom GOPS za dotychczasową współpracę. Nastąpiło także oficjalne przekazanie "Złotej Róży Pomocy Społecznej" dla Pani Hanny Kotowicz, którą za całokształ pracy na niwie działalności społecznej przyznał Wojewoda Lubelski.

coronavirus13