Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Podsumowanie akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" w Gminie Puławy

Podsumowanie akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" w Gminie Puławy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach, jak co roku włączył się w akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Tegoroczną, 23 akcję, patronatem honorowym objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda. Patronat duchowy nad akcją objął Jego Ekscelencja ks. Arcybiskup Stanisław Budzik Metropolita Lubelski.

Zbiórki stacjonarne darów prowadzone będą do dnia 31 grudnia 2015r., natomiast tegoroczna Wielka Uliczna Zbiórka odbyła się 29 listopada 2015r. na ternie gminy i miasta Puławy. Udział w niej wzięli wolontariusze zarejestrowanych sztabów: Publicznego Gimnazjum
i Szkoły Podstawowej w Gołębiu, Szkoły Podstawowej w Opatkowicach, Szkoły Podstawowej w Bronowicach, Gminnego Przedszkola w Gołębiu oraz nauczyciele i uczniowie ze: Szkoły Podstawowej w Leokadiowie, Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Zarzeczu, Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Górze Puławskiej, Szkoły Podstawowej w Borowej oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Puławach. Pracownicy Ośrodka przy czynnym udziale wolontariuszy zbierali dary rzeczowe – zabawki, książki, słodycze, odzież, żywność długoterminową, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości. Wszystko, co jest potrzebne dzieciom i może sprawić im radość.

Wszystkie paczki świąteczne zebrane podczas wielkiej ulicznej zbiórki oraz w czasie trwania całej akcji zostaną przekazane dzieciom potrzebującym.

Naszym darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Podczas zbiórki przeprowadzonej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach w ramach tegorocznej akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" udało się zgromadzić ponad 1000 kg pomocy rzeczowej, w tym żywności długoterminowej, środków czystości i higieny osobistej, odzieży, książek, zabawek i artykułów szkolnych.
Czytany 2135 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start