Przedświąteczne spotkanie z emerytowaną kadrą

Nasza społeczność pracownicza od lat kultywuje tadycję przedświątecznych spotkań z emerytowanymi koleżankami i kolegami. Chcemy w ten sposób podtrzymywać więź z byłymi pracownikami, okazać im swoją pamięć i wdzięczność za wspólne lata pracy. Tegoroczne spotkanie odbyło się 11 grudnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Puławy.

Jak zwykle nasi emeryci dopisali obecnością, a spotkaniu towarzyszyła serdeczna i ciepła atmosfera. Świąteczny wystrój sali, towarzystwo dawnych przyjaciół i znajomych zachęcało do dzielenia się wspomnieniami.

Tym z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu pragniemy przekazać serdeczne i szczere życzenia Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.