Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Przedświąteczne spotkanie z emerytowaną kadrą

Przedświąteczne spotkanie z emerytowaną kadrą

Nasza społeczność pracownicza od lat kultywuje tadycję przedświątecznych spotkań z emerytowanymi koleżankami i kolegami. Chcemy w ten sposób podtrzymywać więź z byłymi pracownikami, okazać im swoją pamięć i wdzięczność za wspólne lata pracy. Tegoroczne spotkanie odbyło się 11 grudnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Puławy.

Jak zwykle nasi emeryci dopisali obecnością, a spotkaniu towarzyszyła serdeczna i ciepła atmosfera. Świąteczny wystrój sali, towarzystwo dawnych przyjaciół i znajomych zachęcało do dzielenia się wspomnieniami.

Tym z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu pragniemy przekazać serdeczne i szczere życzenia Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Czytany 1283 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start