Ankieta dotycząca kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Puławy

Nasza Gmina w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców na bezpłatne szkolenia kompetencji cyfrowych przystąpiła do przygotowania lokalnej diagnozy zasobów i potrzeb niezbędnej do podpisania porozumienia oraz złożenia wniosku o dofinansowanie projektu na konkurs ogłoszony w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych. W związku z tym zachęcamy Państwa do wypełnienia krótkiej ankiety badającej zapotrzebowanie w zakresie umiejętności cyfrowych.

Ankietę można wypełnić elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej: http://www.ankietka.pl/wyniki-badania/210241/ankieta-gmina-pulawy.html