Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Sukces naszych uczniów w powiatowym konkursie „Zapobiegajmy pożarom”

Sukces naszych uczniów w powiatowym konkursie „Zapobiegajmy pożarom”

Prace pięciorga uczniów naszych szkół zostały zakwalifikowane do dalszego udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom” organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

14 grudnia br. Komisja Konkursowa szczebla powiatowego oceniła kilkadziesiąt prac wyłonionych w eliminacjach gminnych i wybrała najlepsze z nich, które wezmą udział w kolejnym etapie konkursu na szczeblu wojewódzkim. W gronie najlepszych znalazło się pięć prac uczniów naszych szkół: Jakuba Gawriołka i Kingi Drzazgi ze Szkoły Podstawowej w Borowej w kategorii szkół podstawowych kl. I-III oraz: Patrycji Matysiak i Katarzyny Nakoneckiej ze Szkoły Podstawowej w Leokadiowie i Kuby Zatorskiego z Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej w kategorii szkół podstawowych kl. IV-VI.

Serdecznie gratulujemy autorom zwycięskich prac i trzymamy kciuki za sukces w kolejnych etapach konkursu.

Celem konkursu „Zapobiegajmy pożarom” jest rozwijanie zdolności plastycznych w połączeniu z zainteresowaniem dzieci, młodzież i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk. Tematyka konkursu obejmuje udział jednostek straży pożarnej w akcjach ratowniczo–gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz udział w szkoleniach, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historię pożarnictwa.

Czytany 1308 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start