Zaproszenie na spotkanie promocyjne publikacji "ECCLESIA DEI 1020-2015"

Towarzystwo Przyjaciół Góry Puławskiej serdecznie zaprasza na uroczyste spotkanie świąteczno-noworoczne oraz promocję publikacji „ECCLESIA DEI 1020-2015”, które odbędą się 12 stycznia 2016 r  o godz. 17.30 w budynku szkoły w Górze Puławskiej.

W programie uroczystości jest m.in. inscenizacja „To my” w wykonaniu koła teatralnego Gimnazjum w Górze Puławskiej, montaż poetycki  pt. „Daj rękę, pójdźmy w kościół  jak w głąb tajemnicy” w wykonaniu uczniów szkoły, jak również prezentacja publikacji „Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic. ECCLESIA DEI 1020-2015”. Jest to już czwarta z serii publikacja dotycząca historii Góry Puławskiej. Wydawnictwo będzie można otrzymać na spotkaniu.

Publikacja „Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic. ECCLESIA DEI 1020-2015” jest zadaniem publicznym współfinansowanym ze środków otrzymanych od Gminy Puławy w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, realizowanych w 2015 r. w formie wydarzeń kulturalnych i artystycznych mających znaczenie dla Gminy Puławy.

coronavirus13