Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Zaproszenie na spotkanie promocyjne publikacji "ECCLESIA DEI 1020-2015"

Zaproszenie na spotkanie promocyjne publikacji "ECCLESIA DEI 1020-2015"

Towarzystwo Przyjaciół Góry Puławskiej serdecznie zaprasza na uroczyste spotkanie świąteczno-noworoczne oraz promocję publikacji „ECCLESIA DEI 1020-2015”, które odbędą się 12 stycznia 2016 r  o godz. 17.30 w budynku szkoły w Górze Puławskiej.


W programie uroczystości jest m.in. inscenizacja „To my” w wykonaniu koła teatralnego Gimnazjum w Górze Puławskiej, montaż poetycki  pt. „Daj rękę, pójdźmy w kościół  jak w głąb tajemnicy” w wykonaniu uczniów szkoły, jak również prezentacja publikacji „Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic. ECCLESIA DEI 1020-2015”. Jest to już czwarta z serii publikacja dotycząca historii Góry Puławskiej. Wydawnictwo będzie można otrzymać na spotkaniu.


Publikacja „Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic. ECCLESIA DEI 1020-2015” jest zadaniem publicznym współfinansowanym ze środków otrzymanych od Gminy Puławy w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, realizowanych w 2015 r. w formie wydarzeń kulturalnych i artystycznych mających znaczenie dla Gminy Puławy.

Czytany 762 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start