"Wędrówka do Betlejem" - GOK zaprasza na Spotkanie Noworoczne

W niedzielę, 17 stycznia br. w świetlicy OSP w Gołębiu odbędzie się Spotkanie Noworoczne, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Wędrówka do Betlejem".

W programie: widowisko "Betlejemska bajka nie tylko dla dzieci" oraz koncert kolęd i poezji bożonarodzeniowej. Przed publicznością zaprezentują się Kabaret "Babeczki", Śpiewające Seniorki a także dzieci i młodzież działające przy GOK. Początek o godz. 18:15. Zapraszamy!

coronavirus13