Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Dariusz Kosmowski

Dariusz Kosmowski

Muzyk, pedagog, muzyczny wychowawca dzieci i młodzieży. Współtwórca muzycznej oprawy dla występów dzieci I młodzieży z naszej gminy podczas obchodów Dni Papieskich, Święta Niepodległości, Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd w POK “Dom Chemika” oraz wielu innych wydarzeń. Angażuje się bezinteresownie w prowadzenie i kształtowanie głosów dziecięcych i młodzieżowych, współpracując bardzo owocnie ze Szkołą Podstawową i Gimnazjum w Gołębiu.Akompaniator zespołu teatralno-kabaretowego APLAUZ działąjącego przy GOK w Gołębiu. Osoba oddana działalności społeczno-kulturalnej oraz pracy z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie mąż i ojciec, członek uzdolnionej muzycznie rodziny.

Dodatkowe informacje

  • Rok: 2015
Czytany 945 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start