Stowarzyszenie Bona Fides zaprasza na bezpłatne warsztaty dla liderek i animatorek społecznych

Stowarzyszenie RÓWNYCH SZANS Bona Fides w Lublinie zaprasza do BEZPŁATNEGO udziału w projekcie „Kobieca Akademia Partycypacji”. Projekt skierowany jest do kobiet powyżej 16 r. ż., zamieszkałych na terenie gmin wiejskich i wiejsko – miejskich.

W ramach projektu realizowane będą warsztaty do wyboru:
a) Kobieca Akademia Partycypacji I stopnia (100 godzin) dla kobiet, które jeszcze nie korzystały z warsztatów dla liderek i animatorek oraz chcą poszerzyć swoją wiedzę m. in. z zakresu kreowania wizerunku, komunikacji, zarządzania sobą w czasie, wystąpień publicznych, ekonomii społecznej oraz informacji publicznej.
b)Kobieca Akademia Partycypacji II stopnia (80 godzin) dla kobiet, które brały już udział w warsztatach adresowanych do liderek i chcą dalej poszerzać wiedzę z zakresu działań społecznych. W trakcie warsztatu uczestniczki nauczą się jak tworzyć diagnozy potrzeb społeczności lokalnej oraz wypracują scenariusze własnych inicjatyw.

Wszystkie zajęcia będą realizowane w Lublinie poza godzinami i miejscem pracy. W ramach projektu uczestniczkom zapewnione będą materiały dydaktyczne oraz wyżywienie. Zgłosić się oraz uzyskać dodatkowe informacje można pod numerem telefonu: 508 099 797 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projekt „Kobieca Akademia Partycypacji” dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

coronavirus13