Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Stowarzyszenie Bona Fides zaprasza na bezpłatne warsztaty dla liderek i animatorek społecznych

Stowarzyszenie Bona Fides zaprasza na bezpłatne warsztaty dla liderek i animatorek społecznych

Stowarzyszenie RÓWNYCH SZANS Bona Fides w Lublinie zaprasza do BEZPŁATNEGO udziału w projekcie „Kobieca Akademia Partycypacji”. Projekt skierowany jest do kobiet powyżej 16 r. ż., zamieszkałych na terenie gmin wiejskich i wiejsko – miejskich.

W ramach projektu realizowane będą warsztaty do wyboru:
a) Kobieca Akademia Partycypacji I stopnia (100 godzin) dla kobiet, które jeszcze nie korzystały z warsztatów dla liderek i animatorek oraz chcą poszerzyć swoją wiedzę m. in. z zakresu kreowania wizerunku, komunikacji, zarządzania sobą w czasie, wystąpień publicznych, ekonomii społecznej oraz informacji publicznej.
b)Kobieca Akademia Partycypacji II stopnia (80 godzin) dla kobiet, które brały już udział w warsztatach adresowanych do liderek i chcą dalej poszerzać wiedzę z zakresu działań społecznych. W trakcie warsztatu uczestniczki nauczą się jak tworzyć diagnozy potrzeb społeczności lokalnej oraz wypracują scenariusze własnych inicjatyw.

Wszystkie zajęcia będą realizowane w Lublinie poza godzinami i miejscem pracy. W ramach projektu uczestniczkom zapewnione będą materiały dydaktyczne oraz wyżywienie. Zgłosić się oraz uzyskać dodatkowe informacje można pod numerem telefonu: 508 099 797 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projekt „Kobieca Akademia Partycypacji” dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Czytany 1399 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start