Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Podsumowanie minionego roku w Ochotniczych Strażach Pożarnych w Bronowicach, Kowali i Opatkowicach

Podsumowanie minionego roku w Ochotniczych Strażach Pożarnych w Bronowicach, Kowali i Opatkowicach

W dniach 30-31 stycznia r. odbyły się walne zebrania sprawozdawczo-wyborcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Bronowicach, Kowali i Opatkowicach. Spotkania poświęcone były podsumowaniu działalności za okres kadencji 2011-2016 oraz wybraniu nowego Zarządu OSP.

OSP Bronowice

Na zebraniu podsumowano działalność za rok sprawozdawczy 2015. Na wniosek komisji rewizyjnej ustępujący Zarząd otrzymał absolutorium. Walne zebranie wybrało nowy Zarząd OSP Bronowice, który ukonstytuował się następująco: Prezes – Paweł Namięta, Wiceprezes i naczelnik – Kamil Baćkowski, II Wiceprezes – Władysław Baćkowski, Skarbnik – Stanisław Bernatek, Sekretarz- Eugeniusz Ciucias, gospodarz – Adam Górski. Wybrano Komisję Rewizyjną w składzie: Przewodniczący – Paweł Baćkowski, Zastępca Przewodniczącego – Grzegorz Grela, członek Komisji – Tomasz Pawłowski. Delegaci na zjazd gminny: Paweł Namięta oraz Kamil Baćkowski. Na przedstawiciela w zarządzie gminnym wybrano Pawła Namiętę.

OSP Kowala

W czasie trwania zebrania podsumowano działalność za rok sprawozdawczy 2015. Na wniosek komisji rewizyjnej ustępujący Zarząd otrzymał absolutorium. Walne zebranie wybrało nowy Zarząd OSP Kowala, który ukonstytuował się następująco: Prezes – Ryszard Miturski Naczelnik - Oskar Puton, Wiceprezes - Sebastian Miturski, Sekretarz - Piotr Stateczny, Skarbnik - Łukasz Krawczyk, Gospodarz - Jarsoław Stateczny. Wybrano Komisję Rewizyjną w składzie: Przewodniczący – Roman Krawczyk, zastępca przewodniczącego – Wojciech Węglarz, sekretarz – Artur Lisowski. Delegaci na zjazd gminny: Ryszard Miturski i Oskar Puton. Na przedstawiciela w zarządzie gminnym wybrano Ryszarda Miturskiego.

OSP Opatkowice

Na zebraniu w strażnicy OSP Opatkowice podobnie jak na innych spotkaniach podsumowano działalność za rok sprawozdawczy 2015. Na wniosek komisji rewizyjnej ustępujący Zarząd otrzymał absolutorium. Walne zebranie wybrało nowy Zarząd OSP Opatkowice, który ukonstytuował się następująco: Prezes - Paweł Kurpiel, Wiceprezes - Jarosław Opacki, Naczelnik - Sławomir Bachanek, Sekretarz - Kamil Abramczyk, Skarbnik - Marcin Opacki, Gospodarz - Mirosław Rusek. Wybrano Komisję Rewizyjną w składzie: Przewodniczący – Marcin Błażejewski, zastępca przewodniczącego – Paweł Mizak, sekretarz – Jarosław Kurpiel. Delegaci na zjazd gminny: Paweł Kurpiel i Jarosław Opacki. Na przedstawiciela w zarządzie gminnym wybrany został prezes Paweł Kurpiel.

W zebraniach oprócz druhów strażaków wzięli udział: Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński, Zastępca Wójta Gminy Puławy Norbert Staszak, Sekretarz Gminy Puławy Paweł Kamola oraz pracownicy Urzędu Gminy Puławy Teresa Maj i Ewelina Otto.

Czytany 2157 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start