Życzymy 200 lat Pani Heleno!

3 lutego 1916 roku na świat przyszła Helena Szczerbetka – mieszkanka Gminy Puławy. Są jednak chwile, w których 100 lat śpiewać nie wypada. Dziś Pani Helena usłyszała od zgromadzonych gości gromkie 200 lat!

W dzień setnych urodzin naszej Jubilatki, oprócz rodziny, życzenia składały również władze Gminy Puławy: Wójt Krzysztof Brzeziński oraz Sekretarz Paweł Kamola, a także Kierownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Puławach Pani Iwona Pokropska.

Dziś Pani Helena skończyła 100 lat i może cieszyć się obecnością i miłością wspaniałej, licznej rodziny. Nasza Droga 100-latka ma czworo dzieci, ośmioro wnucząt i siedmioro prawnucząt.

Jubilatka otrzymała kwiaty, listy gratulacyjne oraz życzenia m.in. od Prezes Rady Ministrów Pani Beaty Szydło, Prezes KRUS Pani Janiny Pszczółkowskiej oraz Wójta Gminy Puławy.