Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

OSP w Dobrosławowie i Górze Puławskiej podsumowały kolejne lata swojej działalności

OSP w Dobrosławowie i Górze Puławskiej podsumowały kolejne lata swojej działalności

W dniach 5-6 lutego 2016 roku w Strażnicy OSP Dobrosławów oraz OSP Góra Puławska odbyły się walne zebrania sprawozdawczo-wyborcze. Spotkania poświęcone były podsumowaniu działalności za okres kadencji 2011-2016 oraz wybraniu nowego Zarządu OSP.

OSP Dobrosławów

W czasie trwania zebrania podsumowano działalność za okres kadencji 2011-2016. Na wniosek komisji rewizyjnej ustępujący Zarząd otrzymał absolutorium. Walne zebranie wybrało nowy Zarząd OSP Dobrosławów, który ukonstytuował się następująco: Prezes – Jacek Amanowicz, Wiceprezes i naczelnik – Kamil Czerski, Zastępca naczelnika – Daniel Kęska, Sekretarz – Angelika Sulima, Skarbnik – Rafał Słyk, członkowie Zarządu – Radek Winsztal oraz Justyna Mizak. Wybrano Komisję Rewizyjną w składzie: Przewodniczący – Tadeusz Głowacki, Wiceprzewodniczący – Zbigniew Czerski, członek Komisji – Karol Konarski. Delegaci na zjazd gminny: Jacek Amanowicz, Karol Czerski. Na przedstawiciela w Zarządzie Gminnym wybrano Jacka Amanowicza.

OSP Góra Puławska

Podczas zebrania podsumowano działalność za okres kadencji 2011-2016. Na wniosek komisji rewizyjnej ustępujący Zarząd otrzymał absolutorium. Walne zebranie wybrało nowy Zarząd OSP Góra Puławska, który ukonstytuował się następująco: Prezes – Roman Kosmala, Wiceprezes i naczelnik – Grzegorz Sijka, Zastępca naczelnika – Wojciech Dziosa, Sekretarz – Elżbieta Seredyn, Skarbnik – Kazimierz Sijka, Gospodarz – Tomasz Woszczyk, Członek Zarządu – Grzegorz Buzała. Wybrano Komisję Rewizyjną w składzie: Przewodniczący – Mirosław Stańczyk, Zastępca przewodniczącego – Jerzy Woszczyk oraz Członek Komisji – Grzegorz Szymanek. Delegaci na zjazd gminny: Roman Kosmala i Grzegorz Sijka. Na przedstawiciela w Zarządzie Gminnym wybrano Romana Kosmalę.

W zebraniach oprócz druhów strażaków wzięli udział: Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński, Zastępca Wójta Gminy Puławy – Norbert Staszak, Sekretarz Gminy Puławy Paweł Kamola, pracownicy Urzędu Gminy – Teresa Maj oraz Ewelina Otto. W zebraniu w OSP Góra Puławska uczestniczył również przedstawiciel Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Puławach mł. bryg. Grzegorz Buzała.

Czytany 1972 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start