Urząd Skarbowy w Puławach zaprasza na bezpłatne szkolenie dla podatników

W dniu 26 lutego 2016 r. o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego przy ul. Grabskiego 4 w Puławach odbędzie się bezpłatne szkolenie dla podatników podatku dochodowego od osób fizycznych w zakresie prawidłowego wypełniania zeznań podatkowych, możliwości stosowania ulg podatkowych, a także warsztaty z pokazem on-line w zakresie składania zeznań podatkowych drogą elektroniczną za pośrednictwem internetu i systemu e-Deklaracje.

W ramach szkolenia ponadto zostaną omówione zasady Narodowej Loterii Paragonowej.

coronavirus13