Spotkania konsultacyjno-informacyjne dotyczące projektu z zakresu zakupu i montażu instalacji kolektorów słonecznych

Informujemy, że w dniu 10 marca 2016 r. (czwartek) odbędą się spotkania konsultacyjno-informacyjne dla mieszkańców Gminy Puławy, dotyczące projektu z zakresu odnawialnych źródeł energii w ramach działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE objętego Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 w zakresie zakupu i montażu instalacji kolektorów słonecznych.

Harmonogram spotkań:

• GOŁĄB - Godz. 17:00 - świetlica wiejska w budynku OSP w Gołębiu
  • GÓRA PUŁAWSKA - Godz. 19:30 - sala gimnastyczna w budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej

coronavirus13