Kalendarz imprez Krainy Lessowych Wąwozów

Czy wiecie kiedy i gdzie odbywają się najciekawsze wydarzenia w regionie? W ich odnalezieniu pomoże Wam Kalendarz imprez Krainy Lessowych Wąwozów. Wśród wydarzeń, których przegapić nie można, jest oczywiście tegoroczne Święto Truskawki, na które zapraszamy 3 lipca.

Kalendarz w wersji elektronicznej można zobaczyć i pobrać za pomocą poniższego linka. Wydanie papierowe dostępne jest m.in. w siedzibie Krainy Lessowych Wąwozów.

Pobierz kalendarz imprez Krainy Lessowych Wąwozów:

coronavirus13