Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Przedsiębiorco, wyróżnij swoją firmę Marką Lubelskie

Przedsiębiorco, wyróżnij swoją firmę Marką Lubelskie

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego organizuje X edycję projektu Marka Lubelskie, którego celem jest promocja rodzimych produktów i usług poprzez nadawanie im zastrzeżonego znaku towarowego - Marki Regionalnej "Lubelskie", będącego symbolem jakości, innowacyjności i troski o środowisko.

Już ponad 40 przedsiębiorstw z Lubelszczyzny posiada certyfikat Marka Lubelskie. Są to firmy zarówno w branży spożywczej, budowlanej, odzieżowej, jak i branży IT. Do grona firm posiadających certyfikat dołączają każdego roku kolejne prestiżowe przedsiębiorstwa z naszego regionu.

Pragniemy gorąco zachęcić przedsiębiorców z terenu naszej gminy do zgłoszenia swojego uczestnictwa w projekcie Marka Lubelskie. Certyfikat jest doskonałą formą promocji firm, podkreślającym renomę oraz wysoką jakość świadczonych usług lub wytwarzanych produktów.

Poniżej można pobrać regulamin oraz kartę zgłoszeniową. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: http://www.marka.lubelskie.pl./

Czytany 1328 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start