Życzenia na Wielkanoc 2016

Drodzy Mieszkańcy i Goście Gminy Puławy! Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!

Na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy pragniemy życzyć Państwu wiele radości, pokoju, wzajemnej życzliwości i pogody ducha płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego.

Niech ten wielkanocny czas, spędzony przy świątecznym stole w gronie najbliższych osób będzie źródłem umacniania ducha i siły do realizacji Państwa marzeń, planów i zamierzeń.

Niechaj Zmartwychwstały Chrystus przyniesie Wam pokój i nadzieję.

Krzysztof Brzeziński - Wójt Gminy Puławy
wraz z współpracownikami