Umowa na rozbudowę stacji uzdatniania wody w Gołębiu podpisana

W środę, 30 marca br. Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński zawarł umowę na realizację rozbudowy stacji uzdatniania wody w Gołębiu.

Wykonawcą wartej ponad 1,4 mln zł inwestycji jest firma „BARTOSZ” Sp. J. z Białegostoku, w imieniu której umowę podpisał Pan Leszek Sobiech. Celem rozbudowy ujęcia jest przede wszystkim poprawa jakości wody pitnej dostarczanej do mieszkańców prawobrzeżnej części gminy a także zapewnienie ciągłości jej dostaw. Inwestycja jest przewidziana do dofinansowania w ramach RPO.

coronavirus13